Shoper oferuje klientom możliwość odroczenia płatności

Aby umożliwić płatności Mokka w sklepie internetowym działającym na platformie Shoper, należy przejść przez 3 łatwe kroki. Sprzedawca musi jedynie zainstalować wtyczkę Mokka dostępną w Shoper App Store, zarejestrować się w Mokka, podpisać umowę, a potem aktywować usługę.

Metoda płatności Mokka została wprowadzona specjalnie dla klientów korzystających z platformy Shoper

– Mokka to kolejne narzędzie umożliwiające obsługę płatności ratalnych i odroczonych w sklepach internetowych dostępne w sklepie App Store Shoper. Naszym celem jest ciągłe poszerzanie naszej oferty usług dla klientów, aby mogli wygodnie i bezpiecznie wprowadzać rozwiązania, na które czekają nasi klienci. Usługi BNPL są skutecznym narzędziem sprzedażowym, które często przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży. Wierzymy, że udostępnione przez Mokka rozwiązanie pomoże e-przedsiębiorcom działającym na Shoper w rozwoju ich działalności i osiąganiu lepszych wyników sprzedażowych – powiedział Łukasz Piechowiak, Kierownik Działu Usług Finansowych w Shoperze.

"Kup Teraz, Zapłać Później" to rodzaj usługi finansowej, która umożliwia konsumentom zakup produktów lub usług i rozłożenie płatności na raty lub opóźnienie terminu płatności. Dzięki temu klienci mogą robić zakupy zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych, wybierając wygodny harmonogram spłaty, na przykład na kilka rat. Płatności BNPL zyskały na popularności, zwłaszcza wśród konsumentów z pokoleń X i Y, ze względu na wygodę i elastyczność.

– Wprowadzenie usług Mokka na platformę Shoper jest ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy w Polsce. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca pozwoli nam z jednej strony dotrzeć do szerokiego grona nowych partnerów, a z drugiej strony budować świadomość BNPL jako wygodnej i bezpiecznej metody płatności. – mówi Daniel Malinowski, zarządzający Mokka w Polsce. – Wprowadzenie usług płatności odroczonej przynosi korzyści zarówno sklepom, jak i klientom. Oferowanie płatności na raty zwiększa konwersję sprzedaży, wartość koszyka oraz lojalność klienta. Usługi BNPL zmieniają również doświadczenia klientów, którzy dzięki nim mogą korzystać z szybko dostępnych i elastycznych form finansowania zakupów – dodaje Daniel Malinowski.

Story Page